Cuma , 19 Temmuz 2024
Ana Sayfa / Eğitim / Önder Ankara’da ‘Genç Girişimcilik’ Konulu Seminer Düzenlendi

Önder Ankara’da ‘Genç Girişimcilik’ Konulu Seminer Düzenlendi

Önder İmam Hatipliler Derneğimizde 29/10/2019 tarihinde Asma Köprü ve Gençlik Fikirleri Uluslararası Semineri işbirliğiyle Endonezya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı, Jakarta Valisi olan Endonezyalı işadamı, yatırımcı ve politikacı olan Sayın Sandiaga Salahuddin UNO’yu ağırladık.

Sayın UNO bugün “Genç Nesil İçin Girişimcilik Ruhu” adlı seminerinde,Asya,Avrupa ve Afrikanın 8 farklı ülkeden katılan öğrencilerle beraber uluslararası imam hatip öğrencilerininde katıldığı programda girişimcilik, inanç ve çalışma prensiplerinden bahsetti.

Soru Cevap şeklinde ilerleyen seminerde Sayın UNO’nunda vurguladığı ”Çok çalışmak, samimi ve ahlaklı çalışmak” mesajıyla öğrencilerin Aile bağlarını sağlam tutmalarını ve İnançlı bir gençliğin üstesinden gelemeyeceği bir problemin olmadığını vurguladı.

Önder Ankara İmam Hatipliler Derneği başkanı Sayın Uğur KORKMAZ, kıymetli misafirimiz Sayın Sandiaga Salahuddin UNO’ya hediyelerini vererek, Gençlik Fikirleri Uluslararası Semineri, Asma Köprü ve Önder’in bundan sonra beraber çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TEKNOLOJİK VE FERAH SINIFLARI İLE BAŞARIYI YAKALAMAK ÇOK KOLAY…

Keçiören’de merkezi bir konumda olan Keçiören Anadolu İmam hatip Lisesi, teknolojik ve ferah sınıfları ile …

Bir cevap yazın

Sosyal Medya Hesaplarımız