Pazar , 21 Temmuz 2024
Ana Sayfa / Eğitim / İMAM HATİPLİ OLMA FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

İMAM HATİPLİ OLMA FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

Bilgi, Marifet ve Hikmetle

Asr’a imzanızı atmak için

İmam Hatipli olma fırsatını kaçırmayın…

Ankara Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Altındağ ilçesinde Kuzey Ankara Projesi kapsamında yapımı tamamlanan 32 derslikli öğretim binası ve 300 öğrenci kapasiteli Devlet Parasız Yatılı Kız pansiyonu ile yabancı dili İngilizce olarak 23.06.2016 tarihınde 2016-17 Eğitim Öğretim Yılında ” Fen ve Sosyal Bilimler Projesi” uygulamak üzere açılmıştır.

İngilizce ve Arapça eğitim verilen okulda 30 derslik, iki adet kütüphane, 150 ve 450 kişilik iki adet konferans salonu ve geniş bir yemekhane bulunuyor.

Fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları da bulunan okulda Güzel Sanatlar Atölyesi ve İslami Bilimler Atölyesi de gençlerin hizmetinde…

Dark  okçuluk sahası, basketbol ve voleybol sahası, tekvando ve kick boks alanları ile spor yapmak oldukça keyifli hale geliyor.

170 kişilik bir pansiyonu ile de öğrencilerin barınma ihtiyaçları karşılanan okulumuzda okumanın ayrıcalığını sakın kaçırmayın!

Kızlarınızın emin, güvenilir ve kaliteli ortamlarda eğitim almalarını istiyorsanız Ankara Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne tercih edin!

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 8-1024x718.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TEKNOLOJİK VE FERAH SINIFLARI İLE BAŞARIYI YAKALAMAK ÇOK KOLAY…

Keçiören’de merkezi bir konumda olan Keçiören Anadolu İmam hatip Lisesi, teknolojik ve ferah sınıfları ile …

Bir cevap yazın

Sosyal Medya Hesaplarımız