Cumartesi , 22 Haziran 2024
Ana Sayfa / Güncel / KIZILCAHAMAM İLİM YAYMA CEMİYETİNDEN DAVET

KIZILCAHAMAM İLİM YAYMA CEMİYETİNDEN DAVET

Derin Öğrenme ve Yapay Zeka ile Eğitimde Yenilikçi Teknolojilerin Kullanımı

Ankara Sincan Yenikent Ahmet Çiçek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Vekili Dr. Serkan SAVAŞ, İlçemiz öğretmenlerine “Başkent Öğretmen Atölyeleri” projesi kapsamında ve “İlim Yayma Cemiyeti” organizasyonu ile “Eğitimde Yenilikçi Uygulamalar ve Yapay Zeka” isimli semineri verecek.

Daha önce yenilikçi uygulamalarla ilgili çalışmalar gerçekleştiren; makale, proje ve bildirileri bulunan Dr. Serkan SAVAŞ, Doktora Eğitimini Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Ana Bilim Dalı’nda, Yapay Zeka temalı bir konuda tamamlayan konuşmacımız. Edindiği bilgileri Milli Eğitim Sistemindeki uygulamalara da aktarmak, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Yapay Zeka stratejisi doğrultusunda çalışmalar yapmak adına faydalı olan bu seminerlerin, ilçemiz öğretmenlerine katkı sağlamasını umuyor, devamını diliyoruz.

Seminerler kapsamında öğrencilerle de buluşarak söyleşiler gerçekleştirecek olan, Dr. Serkan SAVAŞ, ülkemiz gençlerinin yenilikçi teknolojileri üreten bir nesil olacağına ve ülkemizin dünyada teknoloji üreten ülkeler arasında önemli bir konuma geleceğine olan inancının tam olduğunu belirtiyor. Tüm öğretmenlerimiz için faydalı olacak bir sunu ve öğretmenlerimizi davet ediyoruz.

Bugün saat 17:00’de LYC’de

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TEKNOLOJİ İLE EĞİTİMİN BULUŞTUĞU YER: ŞEHİT AHMET ÖZSOY KIZ İHL

15 Temmuz hain darbe girişimi gecesinde Türsat’ı canı pahasına koruyan şehit Ahmet Özsoy’un adını taşıyan …

Bir cevap yazın

Sosyal Medya Hesaplarımız